Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 2.B > Škola v přírodě - odjezd, informace

Škola v přírodě - odjezd, informace

Dobrý den,

aktuálně kontroluji podklady ke škole v přírodě - každé dítě by mělo odevzdat kromě Přihlášky i Potvrzení o bezinfekčnosti, Zdravotní dotazník a mít platný Posudek o zdravotní způsobilosti, kopii kartičky pojišťovny.

Odjezd je plánovaný na pondělní ráno v 8.30 hodin od boční strany školy, autobus bude stát za závorou. Při předání dítěte, prosím, mějte připravenou obálku s očíslovanými pohledy a léky, pokud děti nějaké pravidelně berou.

Připomínám také seznam věcí. Každý bude mít na zádech batůžek s pitím, svačinou, igelitovým sáčkem pro případ nevolnosti, kapesníky a ideálně s něčím na zabavení do autobusu. Pokud máte zabalte dětem prosím do kufru/tašky také baterku.

Program, který nás čeká, budu s dětmi zítra komunikovat, aby věděly, na co se mohou těšit. Také budeme vyrábět papírové parníky.

Počasí nás čeká chladnější, teplota by se měla pohybovat dle předpovědi kolem 10-12°C, bude tedy nutné adekvátní teplé oblečení. Prosím, zejména o teplou obuv, raději více vrstev oblečení.

Program je koncipován zejména venku a i v čase mého dohledu plánuji procházky po okolí (ráda bych s dětmi šla na Bezděz, také půjdeme do Doks, kde je zookoutek, muzeum Čtyrlístku atd.) Pro jistotu mám připravené úkoly i aktivity do budovy. Děti si sebou povezou penál, písanku, knížku a sešit Zážitků. Pokud máte nějakou karetní hru, která by byla vhodná, budeme rádi i za ni.

Děti, které nejedou s námi, dostanou ode mne v pátek složku s úkoly a prací na týden. Prosím, aby si i ony psaly svůj deník, písanku po str. 10, pravidelně četly. Také mohou pracovat v pracovních sešitech na jakémkoliv cvičení z již probrané látky (ČJ PS po stranu 15, 24-27, M po stranu 70, Aj lekci 5 po stranu 45). Justýnka přijala velký úkol a bude se nám  starat ve třídě o hrášek.

Přesný čas příjezdu ještě neznám, budu Vás včas informovat.

Po ŠVP v úterý 30. dubna budeme mít čarodějnický den, pokud budou děti chtít, mohou se na to obléknout.

Pěkný den

LM