Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 2.B > Domácí příprava těsně před školou v přírodě

Domácí příprava těsně před školou v přírodě

Vážení rodiče,

prosím o pomoc s procvičování násobilky 4, tzn. jak násobení tak i reverzně dělení číslem 4.  Všechny děti by měly umět vyjmenovat řadu násobků a také ovládat bezpečně násobení/dělení číslem 4. V geometrii budeme modelovat tělesa, prosím, zda byste mohli dětem dát alespoň 30 ks párátek. Děkuji

Děti by měly umět bezpečně poznat podstatná jména, ukázat si na ně a říct, zda jsou v jednotném nebo množném čísla. Také by všichni měli poznat děj tzn. sloveso ve větě. I nadále platí písemný úkol - dopsání písanky, tentokrát již do konce prvního dílu. Od příštího týdne budeme používat díl druhý.

Prosím o donesení přehledu k pozorování Měsíce, který si děti založí do portofolia.

V angličtině by všichni měli umět slovní zásobu z 5 lekce k tématu My house.

Také budeme potřebovat dodat  do 19.4. všechny zbývající formuláře ke škole v přírodě.

Moc děkuji za Vaši pomoc a přeji příjemné odpoledne

LM