Úvod > Třídy a družina > Druhý stupeň > Třída 6.B > Organizace Týdne Země - 15. - 19. 4.

Organizace Týdne Země - 15. - 19. 4.

V týdnu od 15. do 19. dubna absolvuje naše třída několik akcí k probíhajícímu Týdnu Země (spojeno s oslavami Dne Země - 22. 4.).

Níže uvádím rozvrh aktivit a docházky na jednotlivé dny:

pondělí 15. 4.

Přírodovědná vycházka - Přírodní památka Meandry Botiče

Sraz v 8:00 před školou. Půjdeme za téměř každého počasí, proto je nutné vhodné oblečení a obuv. Cestou budeme vstupovat do vody a bádat, doporučuji ručník na nohy. Návrat ke škole a ukončení vyučování kolem 13. hodiny.

úterý 16. 4.

Běžná výuka. Odpoledne SWAP pro veřejnost (více zde).

středa 17. 4.

Projektový den na školní zahradě - sraz v 8:00 na školní zahradě; konec vyučování dle rozvrhu ve 13:30

Přespání ve škole - sraz v 16:00 ve třídě 6.B.

čtvrtek 18. 4.

Běžná výuka.

pátek 19. 4.

Akce pěšky do školy (resp. alternativně automobilové dopravě) - pěšky, na kole, na koloběžce, ... minimalizovat i použití MHD. Po příchodu do školy pikniková snídaně na školní zahradě (s sebou jídlo nejen pro sebe :-).

Přednáška organizace Justice for Nature na téma Národní parky ČR. Cena za žáka je 80,-Kč, výtěžek jde na ochranářské projekty po celém světě.

Účast na akci Ukliďme Česko.

Ukončení vyučování ve 12:35.