Úvod > Třídy a družina > První stupeň > Třída 4.A > Informace

Informace

Opravný test z PDVL – posouvá se na příští týden (úterý 30. 4.), aby se zájemci mohli připravit. V rámci hodin PDVL si zopakujeme, co je dobré vědět, lze využít možnost konzultací s učitelem ve čtvrtek nebo i jiné dny jako přípravy na test.

Opravný test z M nebo ČJ – po osobní konzultaci žáka s učitelem.

Bruslení již skončilo, budeme chodit opět na podzim.

Škola v přírodě se bude konat, další informace obdržíte v průběhu května.

Na Umíme tento týden už opravdu bude nové procvičování (minulý týden nakonec nebylo, měli jsme dost práce s přípravami na písemné práce.

V ŽK děti mají zapsané čtvrtletní hodnocení. Prosím o podepsání. Známku z PDVL berte s rezervou, bude opravný test a další možnosti získat známky.

Prosím o kontrolu, zda děti mají alespoň dvě psací pera (1. funkční, 2. funkční náhradní), doporučuji PERA, ne propisky!

Blížící se akce: vycházka za zvířaty (?), výlet do středověku (?), louky a rybníky (?), pražské památky (?), škola v přírodě (10.–14. 6.)