Úvod > Informace o škole > Projekty > Kreativita ve vzdělávání I, II a III

Kreativita ve vzdělávání I, II a III

Program Kreativní partnerství spočívá v nastavení systému spolupráce učitelů s umělci na přípravě a realizaci výuky ve třídě. Umělci a umělkyně společně s pedagogy vytváří kreativní koncept pro výuku vybraného předmětu i školní látky a ve spolupráci výuku realizují. Děti se tak učí vybraný předmět/y za využití uměleckých metod a ve spolupráci s profesionálem z vybrané umělecké oblasti. Program v uplynulých letech realizován ve třech třídách. I v nestandardním školním roce 2020/2021 jsme pokračovali projektem Kreativita ve vzdělávání II se zapojením čtyř tříd. Ohlasy byly opět velmi pozitivní. Ve školním roce 2021/2022 byly do projektu rovněž zapojeny čtyři třídy – výstupy projektu jsou uvedeny v části webu “škola na youtube” a “co se dělo”.